A A A
Kontrastverktøy Kontrastverktøy
Nettstedskart
Hjem/Alle tjenester/Politikk og planer/Politisk virksomhet/Hovedutvalg for Plan, landbruk og teknikk

Hovedutvalg for Plan, Landbruk og teknikk

Hovedutvalget består av 7 politisk valgte medlemmer.  


 

Navn Parti Telefon E-post
Joakim Dahl (leder) SP 976 31 587 joakim.dahl@politiker.skiptvet.no
Terje Grønlund SP 476 26 999 terje.gronlund@politiker.skiptvet.no
Siw Wasenius SP 959 91 186 siw.margrethe.wasenius@politiker.skiptvet.no
Yvonne Anette Landmark AP 452 97 154 yvonne.anette.landmark@politiker.skiptvet.no
Tone Kjernsbekk AP 906 19 814 tone.merethe.kjernsbekk@politiker.skiptvet.no
Harry B. Hågensen AP 409 24 440 harry.haagensen@politiker.skiptvet.no
Rune Huseby  H 454 22 838 rune.huseby@politiker.skiptvet.no

 

VARA:

SP:

  1. Ole Jan Skogstad - ole.jan.skogstad@politiker.skiptvet.no
  2. Kari Botterud
  3. Kaja Svenneby
  4. Bjørg Kile
  5. Ole Kristian Skjelle
  6. Jan Thon

AP/KRF:

  1. Ottar Krogh - ottar.krogh@politiker.skiptvet.no
  2. Nina Sæther

H/FRP:

  1. Kenneth Frøland - kenneth.froland@politiker.skiptvet.no
  2. Håkon Narvestad Grenager