A A A
Kontrastverktøy Kontrastverktøy
Nettstedskart
Hjem/Alle tjenester/Politikk og planer/Politisk virksomhet/Hovedutvalg for Helse og kultur

Hovedutvalg for Helse og kultur 2019 - 2023

Hovedutvalget består av 7 politisk valgte medlemmer. 

Navn Parti Telefon E-post
Oda Svae (leder) SP 416 29 841 oda.cecilie.svae@politiker.skiptvet.no
Astrid Margrethe Enersen SP 928 19 392 astrid.margrethe.enersen@politiker.skiptvet.no
Geir Fjære SP 917 01 945 geir.egil.fjaere@politiker.skiptvet.no
Vibeke Gullhaug AP 480 30 654 vibeke.gullhaug@politiker.skiptvet.no
Tuva Ludvigsen Sundby AP 414 69 173 tuva.ludvigsen.sundby@politiker.skiptvet.no
Jan Ivar Lorentzen (nestleder) AP 984 63 603 jan.ivar.lorentzen@politiker.skiptvet.no
Kristin Stabell FRP 414 51 172 kristin.stabell@politiker.skiptvet.no

 

VARA:

SP:

  1. Magne Røed - magne.roed@politiker.skiptvet.no
  2. Toril Antonsen
  3. Steinar Ringstad
  4. Inger Johanne Orefellen
  5. Lars Dillerud
  6. Solveig Ånsløkken

AP/KRF:

  1. Åge Guttulsrød - age.guttulsrod@politiker.skiptvet.no
  2. Solveig Tjerbo
  3. Kjell V. Wenås

HØYRE/FRP:

  1. Birgit Hedenskog - birgit.marie.hedenskog@politiker.skiptvet.no
  2. Madeleine Anthony